[Talk-lv] Dienvidu tilta pārdaugavas gals.
Gasha
gasha at pie-dabas.net
Thu Mar 22 15:02:53 GMT 2012
highway=construction
imho tas ir lidzigi ka remonts/vai seguma mainja.
wiki.openstreetmap.org/wiki/Key:*construction*
g
On 03/22/2012 04:28 PM, pecisk at gmail.com wrote:
>> Esmu atvērts ierosinājumiem, ja tie ir pamatoti. Ja vēlme ir novākt ceļus no
>> defaultā rendera - lūdzu, liekam Pētera ieteiktajā trac'ā uz nezīmēšanu:
>> highway=planned
>> highway=proposed
>>
> Tad es varētu rakstīt tādu ieteikumu. Manuprāt varētu renderēt tos
> ceļus, kuriem jau ir būvniecība sākusies. Kā tādus ceļus tago?
>
> Pēteris.
>
> _______________________________________________
> Talk-lv mailing list
> Talk-lv at openstreetmap.org
> http://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-lv
>
-------------- next part --------------
An HTML attachment was scrubbed...
URL: <http://lists.openstreetmap.org/pipermail/talk-lv/attachments/20120322/f2cd769d/attachment-0001.html>
More information about the Talk-lv
mailing list