[Talk-lv] rīgas centra ēkas ar numuru "1"
Normunds Rustanovics
trakais at gmail.com
Tue Aug 13 13:06:16 UTC 2013
paldies! daļēji nostrādāja :) http://www.gpsvisualizer.com/display/1376398907-15094-159.148.172.208.html
vienīgi tas attiecas tikai uz nodēm, ja mājas numurs ir poligonam “building” tad nav. kā poligonus filtrē?
N.
On 13 Aug 2013, at 16:00, Pēteris Brūns <peteris.bruns at gmail.com> wrote:
> Nu varētu būt kaut kas šāds
>
> osmosis -q --rx estonia.osm --tf accept-nodes addr:housenumber=1 --tf reject-ways --tf reject-relations --wx rmk.osm
>
> Veiksmīgi,
>
>
> 2013/8/13 Normunds Rustanovics <trakais at gmail.com>
> pastāstiet kā es ar osmosis varētu dabūt koordinātes visām ēkām ar numuru “viens” :)
>
> es māku šādas komandas, taču pēc mājas numuriem neesmu drošs kā kaut ko dabūt
>
> osmosis -q --rx estonia.osm --tf accept-nodes tourism=camp_site --tf reject-ways --tf reject-relations --wx rmk.osm
>
> N.
>
>
>
> _______________________________________________
> Talk-lv mailing list
> Talk-lv at openstreetmap.org
> http://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-lv
>
>
>
> --
> pb
-------------- next part --------------
An HTML attachment was scrubbed...
URL: <http://lists.openstreetmap.org/pipermail/talk-lv/attachments/20130813/0588f4d0/attachment.html>
More information about the Talk-lv
mailing list