[Talk-lv] Divas Liepājas
Janis Elmeris
janis.elmeris at intelligentsystems.lv
Fri May 24 14:47:46 UTC 2013
Tātad http://www.openstreetmap.org/browse/relation/1810419 dzēšu ārā, un
pārlieku "name:ru = Лиепая" uz otru?
Līdzīgs gadījums ar Krauju:
http://www.openstreetmap.org/browse/relation/1744384
http://www.openstreetmap.org/browse/relation/1823062
Domāju, to otro varētu dzēst vispār ārā.
Jānis
On 2013.05.24. 15:03, Rich wrote:
> On 05/24/2013 02:10 PM, martins at mednis.info wrote:
>> Teikas arī ir divas:
>> http://www.openstreetmap.org/?lat=56.9702&lon=24.1876&zoom=14&layers=M
>
> teikas nav node + relation ?
> taas divas liepaajas gan ir nepareizi :)
>
>> Kā salabot nezinu.
>>
>> Mārtiņš M.
>>
>> Janis Elmeris @ 2013-05-24 11:46 rakstīja:
>>> Kāpēc ir divas Liepājas?
>>>
>>> http://www.openstreetmap.org/browse/relation/1810419 [1]
>>> http://www.openstreetmap.org/browse/relation/2019053 [2]
>>>
>>> Šajās relācijās izskatās, ka sastāvdaļas (robeža un centrs) ir
>>> vienas un tās pašas, bet, ja http://www.openstreetmap.org/ [3] meklē
>>> "Liepāja" un klikšķina uz pirmā un otrā rezultāta, tad vienā gadījumā
>>> sarkano marķieri parāda vienā vietā, otrā gadījumā - citā vietā.
>>>
>>> Jānis
>>>
>>> Links:
>>> ------
>>> [1] http://www.openstreetmap.org/browse/relation/1810419
>>> [2] http://www.openstreetmap.org/browse/relation/2019053
>>> [3] http://www.openstreetmap.org/
-------------- next part --------------
An HTML attachment was scrubbed...
URL: <http://lists.openstreetmap.org/pipermail/talk-lv/attachments/20130524/6bfec817/attachment.html>
More information about the Talk-lv
mailing list