[Talk-lv] jauno lietotaaju briinumi
Jānis Ročāns
janis.rocans at gmail.com
Thu Nov 28 09:10:56 UTC 2013
Pa lielam viņš tiltiem ir novācis building=bridge, bet uzlicis
bridge=viaduct.
Tā kā dienvidu tilts bija kā multipoligons, tad tam viņš tagu novāca, bet
pielika pie "caurumiem". Kļūdas ar Rīgas tiltiem salaboju, bet runātājs
īpaši labs neesmu. To vajadzētu kādam diplomātiskākam izdarīt :)
2013/11/28 Viesturs Zarins <viesturz at gmail.com>
> Hmm šo es gan nenosauktu par jaunu lietotāju.
>
> Vispār grūti saprast kas noticis tur. Moš detailzētāk pastāsti, aizsit
> mailu tam džekam?
>
> V.
>
>
> On Thu, Nov 28, 2013 at 11:02 AM, Jānis Ročāns <janis.rocans at gmail.com>wrote:
>
>> Vēl viens brīnums:
>> http://www.openstreetmap.org/browse/changeset/15652986
>>
>>
>> 2013/11/26 Rich <richlv at nakts.net>
>>
>>> On 11/26/2013 02:41 PM, Viesturs Zarins wrote:
>>> > Nu principā pēdējais ir daudzmaz par tēmu, tikai notagots nepareizi:
>>> >
>>> > http://lva.postcodebase.com/lv/node/4518
>>>
>>> nu jaa, es nesapratu, vai taa ir maaja, ciemats vai kas :)
>>>
>>> > 2013/11/26 Rich <richlv at nakts.net <mailto:richlv at nakts.net>>
>>> >
>>> > On 11/19/2013 05:43 PM, Rich wrote:
>>> > > lai neaizmirstas ;)
>>> > > jauns lieottaajs pievienojis kaut ko diivainu. aizrakstiiju,
>>> > prasot, kas
>>> > > ar to domaats. ja neatbildees, droshvien jaanes nost peec kaada
>>> laika.
>>> > >
>>> > > http://www.openstreetmap.org/browse/way/240340065
>>> >
>>> > veel : http://www.openstreetmap.org/browse/node/2546274796
>>> > --
>>> > Rich
>>> --
>>> Rich
>>>
>>> _______________________________________________
>>> Talk-lv mailing list
>>> Talk-lv at openstreetmap.org
>>> https://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-lv
>>>
>>
>>
>>
>> --
>> Jānis
>>
>
>
--
Jānis
-------------- next part --------------
An HTML attachment was scrubbed...
URL: <http://lists.openstreetmap.org/pipermail/talk-lv/attachments/20131128/5d10e0c3/attachment-0001.html>
More information about the Talk-lv
mailing list