[Talk-lv] Nobrauktuve ar nosaukumu?
Janis Elmeris
janis.elmeris at intelligentsystems.lv
Wed Jan 15 13:44:21 UTC 2014
Nomainīju nobrauktuvi uz secondary_link un nosaukumu uz to, kāds ir
ceļam, uz kuru nobrauc.
Uzbrauktuve tad attiecīgi paliek primary_link - tajā pašā kategorijā kā
ceļš, uz kuru uzbrauc. Nosaukumu gan tam neliku.
Jānis
On 2014.01.15. 14:32, Jānis Ročāns wrote:
> Šādi man šķiet gandrīz ok, jo navigators mācēs pateikt, nogriezties uz
> "Lilaste — Saulkrasti — Duči", tomēr nepatīk, ka tie posmi ir "zaļi".
> Šoreiz prasītos, ka tie tiktu zīmēti tā pat, kā turpinājums.
>
>
> 2014/1/12 Janis Elmeris <janis.elmeris at intelligentsystems.lv
> <mailto:janis.elmeris at intelligentsystems.lv>>
>
> Vai šim posmam būtu piemēroti likt nosaukumu "Lilaste — Saulkrasti
> — Duči" un numuru V101: http://www.openstreetmap.org/way/8112037 ?
>
> Pēc http://likumi.lv/doc.php?id=198589, tam ceļam kopā būtu
> jāsanāk 18,7 km garam, un, ja to posmu pievieno, tad tieši tik arī
> sanāktu.
>
> Uz otru pusi (līdz Dučiem) jau pagarināju - tur nobeiguma posmam
> nebija numura V101.
>
> Jānis
>
> _______________________________________________
> Talk-lv mailing list
> Talk-lv at openstreetmap.org <mailto:Talk-lv at openstreetmap.org>
> https://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-lv
>
>
>
>
> --
> Jānis
-------------- next part --------------
An HTML attachment was scrubbed...
URL: <http://lists.openstreetmap.org/pipermail/talk-lv/attachments/20140115/3986f7d6/attachment.html>
More information about the Talk-lv
mailing list