[OSM-talk-nl] Roulette op de Fiets
Lambert Carsten
lhc.osm at solcon.nl
Fri Dec 28 18:30:55 UTC 2007
Dag Gerco Kees,
Jij hebt een stukje fietspad gemaakt die dwars door het gebouw (oa. Casino)
gaat aan de Max Euweplein. Omdat het een onderdeel van een route is kan ik
dat stukje niet zomaar verwijderen. Ik heb mij nog niet verdiept in route
tagging.
Ik neem aan dat die route over de Max Euweplein loopt. Een deel van wat jij
getekend heb is wel een voetgangers doorgang, maar zeker geen fietspad. Ook
is er niet een tweede brug die daar over de Singelgracht gaat.
Zou je dat even willen corrigeren, ik heb geen tijd om mij in dat route
tagging te verdiepen? :)
Voor een overzicht van de situatie hier een link naar google:
http://maps.google.com/maps?f=q&hl=en&geocode=&time=&date=&ttype=&sll=37.0625,-95.677068&sspn=49.357162,80.507812&ie=UTF8&ll=52.362773,4.883487&spn=0.004684,0.009828&t=h&z=17&om=1
Hier is de OSM link:
http://www.openstreetmap.org/index.html?mlat=52.3624157525781&mlon=4.882094314004176&zoom=15
Alvast bedankt!
Lambert Carsten
More information about the Talk-nl
mailing list