[OSM-talk-nl] traces worden niet meer verwerkt
Floris Looijesteijn
osm at floris.nu
Wed Jul 11 18:46:24 UTC 2007
van http://wiki.openstreetmap.org :
Platform Status : GPS Trace processing broken
je zult nog even moeten wachten vrees ik...
groet,
floris
----- Original Message -----
From: "Jaap-Andre de Hoop" <j.dehoop at data-assist.nl>
To: "OpenStreetMap NL discussion list" <talk-nl at openstreetmap.org>
Sent: Wednesday, July 11, 2007 8:37 PM
Subject: [OSM-talk-nl] traces worden niet meer verwerkt
> Aloha,
>
> Vanmorgen (of was het nou gisteren) nog even een trace opgeladen, maar
> is nog niet verwerkt, vanmorgen al even gekeken en
> http://www.openstreetmap.org/user/cuu508/traces/29265 is de eerste in de
> rij om te verwerken, staat momenteel op pagina 15, vanmorgen op 8.
>
> Lijkt erop dat er geen traces verwerkt worden, iemand op de lijst die
> een schop kan geven of weet wie hij een schop moet geven?
>
> Voor de enscheders: flink stuk door enschede,: stukkie ring,
> hengelosestraat en heekstraat/weg, retour via roessingh (stukkie
> fietspad).
>
> Groets,
>
> Jaap-Andre
>
>
> _______________________________________________
> Talk-nl mailing list
> Talk-nl at openstreetmap.org
> http://lists.openstreetmap.org/cgi-bin/mailman/listinfo/talk-nl
More information about the Talk-nl
mailing list