[OSM-talk-nl] eerste AND import resultaat :)
Floris Looijesteijn
osm at floris.nu
Mon Jul 16 20:39:49 UTC 2007
er blijken ook straatjes in de voetgangersgebieden in de data te zitten:
http://floris.nu/osm/texel/import_and_pedestrian.png
het levert een paar vreemde situaties op en unclassified wegen waar
je alleen maar via een pedestrian kunt komen maar het ziet er wel
mooi uit.
groet,
floris
----- Original Message -----
From: "Floris Looijesteijn" <osm at floris.nu>
To: "OpenStreetMap NL discussion list" <talk-nl at openstreetmap.org>
Sent: Monday, July 16, 2007 12:14 PM
Subject: Re: [OSM-talk-nl] eerste AND import resultaat :)
>
> ----- Original Message -----
> From: "Marc Kessels" <marc at kessels.name>
> To: "OpenStreetMap NL discussion list" <talk-nl at openstreetmap.org>
> Sent: Monday, July 16, 2007 11:25 AM
> Subject: Re: [OSM-talk-nl] eerste AND import resultaat :)
>
>
>> ik heb dit weekend ook niet stilgezeten, en blijkbaar dubbel werk
>> geleverd. Toch wil jullie het eindresultaat niet onthouden:
>> http://www.kessels.name/texel.pdf (2.8 MB)
>> gedaan met shapelib 1.2.10 (http://dl.maptools.org/dl/shapelib/ ) en wat
>> aanpassingen daarin. (http://www.kessels.name/and2osm.zip , unzippen in
>> de folder van shapelib, bevat AND2osm.c +.h en een nieuwe Makefile).
>>
>> vraag aan Floris: heb jij jouw script al ergens online staan?
>
> Ik doe nog een paar kleine aanpassingen en daarna zet ik hem online.
> Dat is echter php dus wel een iets andere aanpak...
>
> Ik denk dat het nu wel bewezen is dat de data goed in te lezen is dus ik
> stel voor dat we ons op de volgende belangrijke importbeslissingen
> richten, ik maak daar even twee mailthreads voor aan :)
>
> Groet,
> Floris
>
>>
>> groet,
>> Marc
>>
>>
>> On Mon, 2007-07-16 at 10:10 +0200, Floris Looijesteijn wrote:
>>> En nog een mooi plaatje:
>>>
>>> Een ge-osmarenderde versie van Den Burg:
>>>
>>> http://floris.nu/osm/texel/denburg_and_data_osmarendered.png
>>>
>>> (2000x1872 pixels/1 MB)
>>>
>>> Dat de straatnamen door elkaar staan komt doordat een 'way'
>>> in de AND data van kruispunt naar kruispunt loopt.
>>> De mapnik renderer zou dit als het goed is wel goed renderen.
>>>
>>> Groet,
>>> Floris
>>>
>>> _______________________________________________
>>> Talk-nl mailing list
>>> Talk-nl at openstreetmap.org
>>> http://lists.openstreetmap.org/cgi-bin/mailman/listinfo/talk-nl
>>
>>
>> _______________________________________________
>> Talk-nl mailing list
>> Talk-nl at openstreetmap.org
>> http://lists.openstreetmap.org/cgi-bin/mailman/listinfo/talk-nl
>
> _______________________________________________
> Talk-nl mailing list
> Talk-nl at openstreetmap.org
> http://lists.openstreetmap.org/cgi-bin/mailman/listinfo/talk-nl
More information about the Talk-nl
mailing list