[OSM-talk-nl] Gebroken straten !?
Floris Looijesteijn
osm at floris.nu
Fri Jun 8 13:50:01 UTC 2007
maak je wel per stuk een way?
groet,
floris
----- Original Message -----
From: "Gert Gremmen" <Administrator at ce-test.info>
To: "OpenStreetMap NL discussion list" <talk-nl at openstreetmap.org>
Sent: Friday, June 08, 2007 3:42 PM
Subject: Re: [OSM-talk-nl] Gebroken straten !?
> Hij klaagt over de volgorde van de segmenten....
> Volgens mij staat alle pijlen dezelfee richting op.
>
> Regards,
>
>
> On 6/8/07, Gert Gremmen <Administrator at ce-test.info> wrote:
>> Nee , ik bedoel straten die in het echt uit
>> meer onafhankelijk stukken bestaan, hoe gaan we
>> daar me om ??
>
> Precies dezelvde naam geven, met alle andere attributen hetzelfvde.
> Jij zeg dat de validator klaagt? Dat vind ik onwaarschijnlijk...
>
> Met vriendelijke groet,
> --
> Martijn van Oosterhout <kleptog at gmail.com> http://svana.org/kleptog/
>
> _______________________________________________
> Talk-nl mailing list
> Talk-nl at openstreetmap.org
> http://lists.openstreetmap.org/cgi-bin/mailman/listinfo/talk-nl
>
> _______________________________________________
> Talk-nl mailing list
> Talk-nl at openstreetmap.org
> http://lists.openstreetmap.org/cgi-bin/mailman/listinfo/talk-nl
More information about the Talk-nl
mailing list