[OSM-talk-nl] Kan iemand naar kruising A4 - A9 kijken?
Floris Looijesteijn
osm at floris.nu
Wed Jun 27 07:31:08 UTC 2007
ik heb me daar ook een tijdje over verbaasd maar dat is de schiphol-
tunnel :)
ik heb wel nog m'n vraagtekens bij het begin van die tunnel.
groet,
floris (die vorige week de aansluiting A9-A4 heeft gemaakt)
----- Original Message -----
From: "Lambertus" <osm at na1400.info>
To: "OpenStreetMap NL discussion list" <talk-nl at openstreetmap.org>
Sent: Wednesday, June 27, 2007 9:24 AM
Subject: [OSM-talk-nl] Kan iemand naar kruising A4 - A9 kijken?
> Gister maar eens virtueel van Apeldoorn naar Amsterdam gevlogen om de A9
> (vanaf A1 tot A4) te fixen. Dat is redelijk gelukt, maar nu viel me op
> dat er nu een (met Potlatch getekend) spoor ligt tussen de beide
> rijstroken van A4 ten noorden van de kruising A4-A9. Bij mijn weten
> klopt dat niet. Kan iemand die daar bekend is eens naar kijken?
>
> Volgens mij is de Potlatch editor trouwens veel te onnauwkeurig in
> Nederland om echt nuttig te zijn.
>
> PS. Het is daar ten zuidwesten van Amsterdam trouwens een ratjetoe van
> segments zonder ways... Ook het Amsterdam-Rijnkanaal is op veel plekken
> dubbel getekend.
>
> _______________________________________________
> Talk-nl mailing list
> Talk-nl at openstreetmap.org
> http://lists.openstreetmap.org/cgi-bin/mailman/listinfo/talk-nl
More information about the Talk-nl
mailing list