[OSM-talk-nl] Tags voor wegen?
Berend Dekens
cyberwizzard at sportlaan.adsl.utwente.nl
Mon Mar 26 23:10:01 UTC 2007
-----BEGIN PGP SIGNED MESSAGE-----
Hash: SHA1
>> Tot slot de vraag of op de wiki mag staan (de nederlandse guidelines) om
>> straten met een speedlimit te voorzien indien bekend. Het is nogal loos
>> omdat over een jaar te doen als de kaart bruikbaar begint te worden...
>
> Tja, er wordt gedeeltelijk aangenomen dat dat gezien kan worden van
> het type weg. Als er highway=motorway staat, dan weet je wat de
> maximum is toch? Alleen in uitzonderlijke gevallen waar het niet
> duidelijk is zou het echt nodig zijn, toch?
>
Ik kan zo uit m'n hoofd minstens 5 wegen aanwijzen waar dat niet op
gaat. Plus highway=secondary loopt recht door dorpen heen, dat zijn echt
geen 80km wegen :-)
Berend
-----BEGIN PGP SIGNATURE-----
Version: GnuPG v1.4.6 (GNU/Linux)
Comment: Using GnuPG with Mozilla - http://enigmail.mozdev.org
iD8DBQFGCFLI/cbsyMl8CRsRAhwyAJwPCM1sivBPrgCsoGeVBpj88Jg0VACgpqaW
y33g57KEFmnw2Anscle32hs=
=vznl
-----END PGP SIGNATURE-----
More information about the Talk-nl
mailing list