[OSM-talk-nl] Wat mag nu wel en niet?
paul van den berg
paulbvdberg at gmail.com
Sat May 5 19:17:08 UTC 2007
>
>
> Ik zag (t at h down?) dat Groningen ook al redelijk op de OSM kaart staat.
> Wie is daar bezig?
>
> Ikke dus.
Ik heb een paar avonden tamelijk systematisch door het centrum gefietst en
heb dat gemapped. Het ziet er misschien wel redelijk uit, maar is geenszins
kompleet. Het centrum is auto-onvriendelijk, wel fietsvriendelijk en heeft
nogal wat vrije busbanen. Dat staat allemaal nog niet op de kaart.
Bovendien is Groningen nog wat groter dan wat je nu kunt zien, ook buiten
de ringwegen (die komen van anderen).
Ik heb ook wat water ingetekend met behulp van Landsat-foto's, die je kunt
ophalen in josm. Meren zien er goed uit, maar de rendering van kanalen en
rivieren is miserabel.
Ik heb er ook wel over gedacht om de gemeente en/of een studentenclub te
benaderen, maar ik zou niet weten wie ik daarvoor moet hebben.
Groet, Paulb
-------------- next part --------------
An HTML attachment was scrubbed...
URL: <http://lists.openstreetmap.org/pipermail/talk-nl/attachments/20070505/e6e9340e/attachment.htm>
More information about the Talk-nl
mailing list