[OSM-talk-nl] GeoNames ambassadeurs, soort Fietsroutenetwerk-beheerders
Lex Tiekink
lex.tiekink at and.com
Mon Nov 5 07:37:01 UTC 2007
Hi Bas,
De AND data bevat wel degelijk de gemeentegrenzen, en wel in de file
nl_admin8.shp. Ik weet niet of deze file geimporteerd is?
Gr.
Lex
AND Automotive Navigation Data
-----Original Message-----
From: talk-nl-bounces at openstreetmap.org
[mailto:talk-nl-bounces at openstreetmap.org] On Behalf Of
bas at softwarefreedomday.nl
Sent: zondag 4 november 2007 14:59
To: OpenStreetMap NL discussion list
Subject: Re: [OSM-talk-nl] GeoNames ambassadeurs, soort
Fietsroutenetwerk-beheerders
Rob wrote:
> zijn die gemeentegrenzen van AND niet bruikbaar dan ?
Volgens mij niet. De AND-data geeft zover mij bekend niet de _grenzen_
van de gemeente-grond aan. Of zie ik dat verkeerd?
--
Met vriendelijke groet,
Bas de Lange!
SoftwareFreedomDay Nederland
_______________________________________________
Talk-nl mailing list
Talk-nl at openstreetmap.org
http://lists.openstreetmap.org/cgi-bin/mailman/listinfo/talk-nl
More information about the Talk-nl
mailing list