[OSM-talk-nl] AND import, voor zover mogelijk, klaar
Mark Huizer
xaa+openstreetmap at dohd.org
Fri Sep 21 21:03:38 UTC 2007
Mark Huizer wrote:
> Martijn van Oosterhout wrote:
>> On 9/21/07, Martijn van Oosterhout <kleptog at gmail.com> wrote:
>>> Is goed. Ik probeer nu even de kustlijn te laden zodat ik kan zien
>>> waar wij het over hebben.
>> Ok, gedaan. Ik stel voor om voor de buitengrens ways 7658297 ,
>> 7657914 gewoon te verwijderen. Way 7651990 moet opgesplitst worden.
>
> OK, op verzoek van Martijn dan: die 7658297 en 7657914 zijn nu weg.
> Volgende stap wordt dat opdelen. Maar dan moet ik eerst even het beginpunt van die weg vinden. Martijn? Enig idee waar ik die het beste kan zoeken ongeveer?
Inmiddels is 7658685 voorzien van een boundary=national, en opgesplitst in 44 wegen van ca 500 segmenten, tijd voor de coastline. Hopelijk zijn de renderers daarna gelukkiger.
En oh ja, JOSM wordt niet vrolijk van wegen van 22000 segmenten
Mark
More information about the Talk-nl
mailing list