[OSM-talk-nl] Delft EO
Maarten Deen
mdeen at xs4all.nl
Wed Sep 26 05:36:22 UTC 2007
Ja, dat mag. Ik vind het zelf erg lastig en zou zelf nooit zo mappen, maar ik ben al 6 ways tussen dezelfde nodes tegen gekomen: twee provinciegrenzen, twee gemeentegrenzen en twee kanten van dezelfde rivier.
Ik vind dat vreselijk.
Die layers heb ik ook al gezien. Ik zie dat veel gruggen niet met bridge=yes getagt zijn, maar wel layer=-3 hebben. Terwijl de omgeving geen layer heeft.
Helaas, dat zal allemaal aangepast moeten worden.
Stukke weg (die al gewayd zijn) kijn je in JOSM al combineren: combine way.
Maarten
-----Original Message-----
From: "Gert Gremmen" <Administrator at ce-test.info>
To: "OpenStreetMap NL discussion list" <talk-nl at openstreetmap.org>
Sent: 25-09-07 23:00
Subject: Re: [OSM-talk-nl] Delft EO
Vraagjes
Mag water een node gemeenschappelijk hebben
met wegen ?
Dit komt vaak voor hier in delft.
Ook industriegebieden hebben dat.
Alle fietspaden zijn pedestrian, helaas.
Is het normaal dat een snelweg op layer -3 ligt,
En de tunnel eronderdoor op -4
Terwijl alle andere wegen geen layer hebben (=0 ??) ?
Ik zou verwachten layer 0 voor de snelweg en layer -1
Voor de tunnel ??
Werkt de Validator plug-in all ?
Martijn heb jij de utils al geschikt gemaakt
Voor de nieuwe JOSM ?
Ik zoek nu vooral een hulpmiddel om
Stukjes weg snel aan elkaar te plakken.
(join node dus)
Gert
More information about the Talk-nl
mailing list