[OSM-talk-nl] nog meer eastereggs en aansluiting duitsland
Foppe Benedictus
foppe.benedictus at knkv.net
Sun Sep 30 15:50:27 UTC 2007
Aan je onderwerp te zien ben je wat vergeten te typen ;)
Maar de aansluiting met DL en Belgiƫ is inderdaad iets wat moet
gebeuren, of zijn hier al mensen druk mee bezig?
Met sportieve groet,
Foppe Benedictus
Jaap-Andre de Hoop schreef:
> En ook Losser is niet gevrijwaard van de easteregss/fouten
>
> Ter Leeringh en vermaeck:
>
> De Esch is een vierkant plantsoen met een straat eromheen, er was ook
> een straat diagonaal door het plantsoen heen, deze hoorde er niet.
> Verder is er waarschijnlijk nog een easteregg op het industrieterrein.
> Volgens AND is een zijstraat van de Nijverheidsstraat de flamingostraat,
> deze loopt volgens mij alleen aan de andere kant van de
> Overdinkelsestraat, maar die moet ik nog even in het veld controleren.
>
> tis natuurlijk een leuk spel/uitdaging om de eastereggs te vinden, maar
> heeft er iemand al echt aan AND gevraagd om een lijst met de eastereggs
> (anders dan via deze lijst)?
>
> Groets,
>
> Jaap-Andre
>
> _______________________________________________
> Talk-nl mailing list
> Talk-nl at openstreetmap.org
> http://lists.openstreetmap.org/cgi-bin/mailman/listinfo/talk-nl
>
>
More information about the Talk-nl
mailing list