[OSM-talk-nl] Campings op de fietsmap
Gert Gremmen
Administrator at ce-test.info
Thu Apr 3 13:25:20 UTC 2008
Oh ja Rob,
De LF1 enz bordjes nog...
Gert
-----Oorspronkelijk bericht-----
Van: talk-nl-bounces at openstreetmap.org
[mailto:talk-nl-bounces at openstreetmap.org] Namens Rob
Verzonden: donderdag 3 april 2008 15:17
Aan: OpenStreetMap NL discussion list
Onderwerp: Re: [OSM-talk-nl] Campings op de fietsmap
ja ik heb de cache vanmorgen gecleared en de stylesheet voorzien van
world boundaries zodat hij op zoom 9 en lager geen waterig nederland
meer laat zien.. of dit gelukt is weet ik nog niet.
wat werkt er niet aan het camping symbool ? hier staat er netjes
eentje, zou wel nog de naam bij mogen.
<http://tile.openstreetmap.nl/~rubke/fietskaart/index.html?zoom=15&lat=5
2.0182&lon=4.37953&layers=B00>
verder wil ik nog wat doen aan:
- hoogspanningsleidingen.. wel of niet, of allleen op een bepaald zoom
level(s)..
- parkeerplaatsen, stad is half blauw van die dingen.. misschien
alleen op zoom level 15/16 zichtbaar maken.
- tzt mtb routes erbij, als er een officiele tag voor is.
Op 03-04-08 heeft Gert Gremmen<Administrator at ce-test.info> het
volgende geschreven:
> Hoi Rob,
>
> Ik zag dat de nieuwe dump is verwerkt.
> Midden-delfland ziet er nu al flink gevuld uit:
>
>
http://tile.openstreetmap.nl/~rubke/fietskaart/index.html?zoom=12&lat=51
> .98306&lon=4.30014&layers=B00
>
>
> Ik zag echter dat het symbooltje voor de camping_site
> nog niet werkt....
> Niet dat er zoveel kempings zijn in MD, maar toch.
>
>
> Dit weekend hoop ik nog 2-3 routes te vullen
> en in de dagen erop de rest.
>
> Gert
>
>
> _______________________________________________
> Talk-nl mailing list
> Talk-nl at openstreetmap.org
> http://lists.openstreetmap.org/cgi-bin/mailman/listinfo/talk-nl
>
_______________________________________________
Talk-nl mailing list
Talk-nl at openstreetmap.org
http://lists.openstreetmap.org/cgi-bin/mailman/listinfo/talk-nl
More information about the Talk-nl
mailing list