[OSM-talk-nl] Kanaleneiland [was Re: Treinstations op de NL-tileserver]
Paul Berendsen
paulbe at xs4all.nl
Sun Dec 28 14:49:28 UTC 2008
Als je op tile.openstreetmap.nl de Mapnik-layer kiest, zie je de
symbooltjes wel.
(Bank/ATM, postkantoor, recycling en sneltramhalte zie ik, maar een openbaar toilet zie ik niet, moet die er ook op staan?)
http://tile.openstreetmap.nl/?zoom=18&lat=52.07458&lon=5.09434&layers=000000B0F
De andere link gaf de "SpeeedLayer" weer, dus misschien was het wel de
bedoeling dat daar geen symboltjes op staan ?
Moet het overigens niet /Hammarskjöldhof/ met puntjes zijn ? Zie
http://www.utrecht.nl/smartsite.dws?id=31792
Cartinus schreef:
> Winkelcentrum Kanaleneiland:
> http://tile.openstreetmap.nl/?zoom=18&lat=52.07458&lon=5.09434&layers=B0000000F
>
> Daar zou je allerlei POI iconen moeten zien (bank/ATM, postkantoor, openbaar
> toilet, recycling, telefooncel, sneltramhalte). Ze zijn er op de nederlandse
> tileserver echter geen van allen. Ik denk dat iemand de iconen op een andere
> plaats op de server heeft gezet dan waar de stylesheet ze verwacht.
More information about the Talk-nl
mailing list