[OSM-talk-nl] footway, cycleway en pedestrian
Freek
freek_osm at vanwal.nl
Thu Jan 10 15:37:00 UTC 2008
On Thursday 10 January 2008, Gerco-Kees Bloemsma wrote:
> Wat mischien wel zou kunnen is dat iemand een osm - file maakt met alle
> pedestrian gemerkte ways, buiten de bebouwde kom, die nog nooit door een
> gebruiker zijn gewijzigd... (dat zou je toch in de geschiedenis van het
> object moeten kunnen zien....
> Daarna inlezen in josm (eventueel in stukjes) aanpassen en klaar...
Het probleem is dat je niet weet welke wegen wat zijn: dat is simpelweg
nergens van af te leiden, behalve door er zelf naar toe te gaan of te gokken.
Het was tijdens de import een bewuste keuze om deze wegen pedestrian te
maken, omdat dit voor een groot deel wel redelijk klopt.
"Voor AND" zijn dit gewoon wegen waar geen auto's mogen komen, en zo is dat
beschreven in de brondata.
Succes met aanpassen iedereen!
PS Zo'n OSM file als je beschrijft zou je wel makkelijk met OSMXAPI kunnen
maken. Is ook misschien ook handig voor handmatig aanpassen.
--
Freek
More information about the Talk-nl
mailing list