[OSM-talk-nl] OV-map converted to GPX
Robin Harmsen
robin at rharmsen.nl
Thu Jul 3 22:58:56 UTC 2008
Dat is ook wel een erg goede optie ja, is het overigens misschien handig om i.p.v. regio of naast de regio, de maatschappij op te nemen?
Even een uitgeschreven voorbeeld ;)
B037,Utrecht,Maarssenbroek / B037,Utrecht,Utrecht
B037,GVU,Maarssenbroek / B037,GVU,Utrecht
B037,Utrecht,GVU,Maarssenbroek / B037,Utrecht,GVU,Utrecht
Mvg,
Robin
-----Oorspronkelijk bericht-----
Van: talk-nl-bounces at openstreetmap.org [mailto:talk-nl-bounces at openstreetmap.org] Namens Stefan de Konink
Verzonden: vrijdag 4 juli 2008 0:09
Aan: OpenStreetMap NL discussion list
Onderwerp: Re: [OSM-talk-nl] OV-map converted to GPX
Robin Harmsen schreef:
> Ja zoiets bedoelde ik.
> Maar moeten routes dan nog met aparte namen opgeslagen gaan worden voor de heen/terug kant.
>
> Ik weet niet hoe dit werkt verder namelijk.
> In dat geval zou misschien (H)een/(T)erug of N(oord)/Z(uid)/O(ost)/(W)est handig zijn als toevoeging voor de lijn.
Ik zou gaan voor lijn nummer, regio, eindbestemming.
Stefan
_______________________________________________
Talk-nl mailing list
Talk-nl at openstreetmap.org
http://lists.openstreetmap.org/cgi-bin/mailman/listinfo/talk-nl
More information about the Talk-nl
mailing list