[OSM-talk-nl] Antennedata geimporteerd!
Lambertus
osm at na1400.info
Tue Jul 8 20:52:49 UTC 2008
Ik kom net een paar antennes tegen waarvan ik denk: 'klopt dit wel'? Het
zijn er vier in een straal van zo'n 45 meter waarbij twee antennes tussen de
beide rijbanen van de A50 staan, ze hebben alle vier verschillende hoogtes.
Het lijkt me dat er van de vier maar twee werkelijk bestaan. Hoe accuraat
zouden deze gegevens moeten zijn?
http://tile.openstreetmap.nl/?zoom=16&lat=52.14918&lon=6.00411&layers=B000000F
----- Original Message -----
From: "Stefan de Konink" <skinkie at xs4all.nl>
To: "OpenStreetMap NL discussion list" <talk-nl at openstreetmap.org>
Sent: Tuesday, July 08, 2008 19:28
Subject: [OSM-talk-nl] Antennedata geimporteerd!
> Data zit in openstreetmap :) Zie .nl voor de aankondiging. Tonie is op
> de hoogte :)
>
> Ik vraag me af of we op de kaart een iets moois kunnen renderen. Het zou
> super zijn als we de 'technology' tag als tekstje kunnen gebruiken om
> een nieuwe layer te maken.
>
>
>
> Stefan
>
> _______________________________________________
> Talk-nl mailing list
> Talk-nl at openstreetmap.org
> http://lists.openstreetmap.org/cgi-bin/mailman/listinfo/talk-nl
>
More information about the Talk-nl
mailing list