[OSM-talk-nl] Laten we lekker link gaan doen :) (Postcodes!)
Armijn Hemel
armijn at uulug.nl
Sat Mar 1 22:59:35 UTC 2008
On Fri, 2008-02-22 at 16:04 +0100, Freek wrote:
> On Friday 22 February 2008, Stefan de Konink wrote:
> > Stel nu eens dat ik een geautomatiseerde manier heb om zo'n miljoen
> > bedrijfsnamen en adressen legaal op te halen uit een database. Kunnen we
> > dat dan in OSM kwijt of moeten we iets anders gaan aanleggen?
>
> Er vanuit gaande dat jij weet wat legaal is... Heb je er ook coordinaten bij?
> Anders moet je ze zelf correleren met de bestaande OSM data. Zolang we geen
> huisnummers hebben gaat dat misschien niet zulke accurate plaatsgegevens
> opleveren. Anders is het interessant voor bepaalde soorten bedrijven, de
> standaard POI's: restaurants, pubs/cafes, fietswinkels, tankstations, etc.
Is er al meer duidelijk over de legale status van deze data?
armijn
--
---------------------------------------------------------------------------
armijn at uulug.nl | http://www.uulug.nl/ | UULug: Utrecht Linux Users Group
---------------------------------------------------------------------------
More information about the Talk-nl
mailing list