[OSM-talk-nl] Fietsknooppuntennetwerk Midden Delfland
Gert Gremmen
Administrator at ce-test.info
Tue Mar 11 14:54:01 UTC 2008
Hi Rob,
Hoe gaat het met de fietskaart.
Al kans op een werkend script ????
Kan je de cache eens clearen , zodat we
Kunnen zien wat er goed is geplaatst ?
Gert
Van: talk-nl-bounces at openstreetmap.org
[mailto:talk-nl-bounces at openstreetmap.org] Namens Rob
Verzonden: woensdag 5 maart 2008 22:18
Aan: OpenStreetMap NL discussion list
Onderwerp: Re: [OSM-talk-nl] Fietsknooppuntennetwerk Midden Delfland
ik heb het met Artem erover gehad, en heb nu een clear_label_cache in de
knooppunten data layer
hierdoor houdt deze geen rekening meer met straatnamen en andere dingen
die in de weg liggen.. ;)
het zou dus nu goed moeten zijn
Op 05-03-08 heeft Gert Gremmen <Administrator at ce-test.info> het volgende
geschreven:
Nu is ie (56) er wel, tenminste op zoom 15
http://tile.openstreetmap.nl/~rubke/fietskaart/index.html?zoom=15&lat=51
.9721&lon=4.317&layers=B00
<http://tile.openstreetmap.nl/%7Erubke/fietskaart/index.html?zoom=15&lat
=51.9721&lon=4.317&layers=B00>
en hier niet
http://tile.openstreetmap.nl/~rubke/fietskaart/index.html?zoom=14&lat=51
.97773&lon=4.31867&layers=B00
<http://tile.openstreetmap.nl/%7Erubke/fietskaart/index.html?zoom=14&lat
=51.97773&lon=4.31867&layers=B00>
Voor knooppunt 54
hier wel
http://tile.openstreetmap.nl/~rubke/fietskaart/index.html?zoom=14&lat=51
.97773&lon=4.31867&layers=B00
<http://tile.openstreetmap.nl/%7Erubke/fietskaart/index.html?zoom=14&lat
=51.97773&lon=4.31867&layers=B00>
hier niet
http://tile.openstreetmap.nl/~rubke/fietskaart/index.html?zoom=15&lat=51
.99336&lon=4.29651&layers=B00
<http://tile.openstreetmap.nl/%7Erubke/fietskaart/index.html?zoom=15&lat
=51.99336&lon=4.29651&layers=B00>
Er zit nog steeds verschil tussen zoomlevels, maar dat is misschien
alleen de cache
Gert
Van: talk-nl-bounces at openstreetmap.org
[mailto:talk-nl-bounces at openstreetmap.org] Namens Rob
Verzonden: woensdag 5 maart 2008 9:39
Aan: OpenStreetMap NL discussion list
Onderwerp: Re: [OSM-talk-nl] Fietsknooppuntennetwerk Midden Delfland
heb je een permalink voor me ?
het kan te maken hebben met de optie allow_overlap in de mapnik style,
maar ik gebruik nu een shieldSymbolizer voor de knooppunten en deze
heeft die optie er nog niet bijstaan. ik zal het eens nakijken
Op 05-03-08 heeft Gert Gremmen <Administrator at ce-test.info> het volgende
geschreven:
Tav de NL fietskaart in ontwikkeling:
sommige nodes zijn correct getagged
maar komen toch niet op de kaart
MN knooppunt 56 in het centrum van schipluiden.
(waar het allemaal begonnen is hier)
Wordt die overruled door de plaatsnaam ???
Ook 54 bij t woudt (staat die onder het bordje N223 ?)
komt niet op alle zoomlevels.
IHA zie ik verschillen tussen zoomlevels.
Of is dat alleen een cache probleem ....
Gert
_______________________________________________
Talk-nl mailing list
Talk-nl at openstreetmap.org
http://lists.openstreetmap.org/cgi-bin/mailman/listinfo/talk-nl
_______________________________________________
Talk-nl mailing list
Talk-nl at openstreetmap.org
http://lists.openstreetmap.org/cgi-bin/mailman/listinfo/talk-nl
-------------- next part --------------
An HTML attachment was scrubbed...
URL: <http://lists.openstreetmap.org/pipermail/talk-nl/attachments/20080311/1c0a3d08/attachment.htm>
More information about the Talk-nl
mailing list