[OSM-talk-nl] bebouwde kom
Gert Gremmen
Administrator at ce-test.info
Wed Mar 12 14:30:22 UTC 2008
Goed te zien op de fietskaart van Midden-delfland:
http://tile.openstreetmap.nl/~rubke/fietskaart/index.html?zoom=14&lat=51
.98374&lon=4.24727&layers=B00
In oranje is naar mijn idee de bebouwde kom aangegeven.
Zoals te verwachten valt is de nieuwbouw niet opgenomen.
Als je echter kijkt naar de bebouwde kom van 't Woudt
(10 boerderijen) dan klopt dat niet, vergelijk maar:
http://geo.topf.org/comparison/index.html?mt0=googlehybrid&mt1=tah&lon=4
.2933583&lat=51.9950282&z=16
In licht grijs is het niet storend, maar in Oranje wel !!!!
Hoe gaan we daar mee om. De grenzen komen uit
AND. Het lijkt allemaal niet perfect te passen bij Map features
Welke verzameling tags hebben we eigenlijk in gebruik voor
Landsgrens
Gemeentegrens boudary administrative
Bebouwde kom boundary civil of landuse residential
Provinciegrens boundary ....
Wat is de conventie op dit moment ???
Voor steden :
Voor gebieden:
Voor dorpen:
Gert
More information about the Talk-nl
mailing list