[OSM-talk-nl] Vreemde landsgrenzen
Lennard
ldp at xs4all.nl
Tue Apr 7 08:17:05 UTC 2009
Frank Fesevur wrote:
> 2009/4/7 Geert Schuring <geert at schuring.eu>:
>> Onderstaande ziet er erg vreemd uit... al die kleine stukjes belgie...
>>
>> http://www.openstreetmap.org/?lat=51.44198&lon=4.93689&zoom=15&layers=B000FTF
>>
>> Kan iemand bevestigen of dit correct is?
>
> De grenzen in Baarle-Nassau / Baarle-Hertog lopen inderdaad heel
> vreemd. Of het exact klopt heb ik niet naar gekeken, maar het kaartje
> in Wikipedia is ook zo'n lapjeskat, evenals bij Google Maps.
Wat er loopt aan grenzen is goed, maar het is nog niet compleet. Ik mis
nog de enclaves-in-enclaves. Dus de stukjes Nederland in de stukjes
Belgiƫ in Nederland. Zo te zien zitten die ook niet in de database.
Geert, mocht je er eens in de buurt zijn, je moet er eens een kijkje
nemen. Of zoals de Vlamingen zeggen: het is hallucinant hoe het daar is.
Heel apart, maar voor de bewoners de gewoonste zaak van de wereld.
--
Lennard
More information about the Talk-nl
mailing list