[OSM-talk-nl] Auto routes
Taede @ orange
taede.terpstra at orange.nl
Wed Feb 4 08:06:53 UTC 2009
Leuk initiatief. Is ook ergens vast te leggen voor welke wegdeel deze
omleiding geldt?
-----Original Message-----
From: talk-nl-bounces at openstreetmap.org
[mailto:talk-nl-bounces at openstreetmap.org] On Behalf Of Roeland Douma
Sent: dinsdag 3 februari 2009 21:29
To: OpenStreetMap NL discussion list
Subject: [OSM-talk-nl] Auto routes
Howdy,
Het viel mij laatst op dat overal in Nederland bordjes met U verschijnen.
Deze
U-routes zijn officiele omleiding routes.
http://www.rijkswaterstaat.nl/images/flyer%20vaste%20uitwijkroutes_tcm174-18
9614.pdf
Het leek mij leuk deze routes te gaan taggen. Ik ben begonnen van de gene
waar
ik met enige regelmaat langs rij. Deze routes zijn goed te taggen met
type = route
route = detour
ref = U*
Het (eerste) resultaat is hier te zien:
http://tile.openstreetmap.nl/~rullzer/routes/
Maar waarom daar stommen met routes taggen. We zouden ook de routes voor het
vervoeren van giftige stoffen kunnen gaan taggen (K14-bord
http://nl.wikipedia.org/wiki/Verkeersborden_-_Serie_K:_Bewegwijzering )
Ook zijn er genoeg rondritten van de ANWB die we zouden kunnen taggen.
Of de P-routes in de steden.
Zou wel erg leuk zijn om deze dingen allemaal in onze database te hebben en
te
renderen. En in de toekomst zouden eventueel navigatie software deze routes
ook kunnen gebruiken.
Nu zijn, behalve de detour routes, er nog geen voorstellen hiervoor. (Maar
dat
is zo geregend, route = toxic/recreational/parking). Maar ik vroeg me af of
er
nog meer mensen waren met idee-en voor routes?
En natuurlijk begin allemaal met de U-routes te taggen!
--Roeland
_______________________________________________
Talk-nl mailing list
Talk-nl at openstreetmap.org
http://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-nl
More information about the Talk-nl
mailing list