[OSM-talk-nl] fuel;parking
Lambertus
osm at na1400.info
Sun Feb 22 11:00:10 UTC 2009
Bij mijn beste weten is het in OSM altijd al mogelijk geweest om per
value meerdere onderdelen op te geven en deze te scheiden met een ';'.
Voorbeeldje, Thialf stadion in Heerenveen zou je kunnen taggen met:
sport=skating;ice_hockey
Niet dat het uitmaakt, maar dat JOSM het niet goed laat zien, soit. Doen
de andere renderers het wel?
Zie ook de FAQ:
<http://wiki.openstreetmap.org/wiki/FAQ#What_shall_I_do_for_roads_that_have_multiple_values_for_a_tag.3F>
Stefan de Konink wrote:
> Theun wrote:
>> Vorige week een ritje gemaakt met de auto en getankt langs de snelweg.
>> Na de data te vergelijken met de gpx-track viel mij op dat er geen
>> "Fuel" symbool in JOSM zichtbaar was bij het tankstation (en ook niet in
>> Mapnik/OSMrenderer). Dit wordt veroorzaakt doordat de nodes die bij de
>> AND-node als tag amenitiy=fuel hadden er een tweede hebben bijgekregen.
>> Nu amenity = fuel;parking. Ik kon niet echt op de OSMWiki uitvinden of
>> dit nu de bedoeling was (twee waarden voor één key). Nu heb ik het idee
>> dat voor de node's waar het over gaat alleen de value 'fuel' zou
>> volstaan, er zijn altijd wel enkele parkeerplekken bij het verkooppunt
>> (en je kunt natuurlijk even naast de pomp parkeren), maar het
>> parkeerterrein ligt iets verderop.
>> Moeten we hier de data aanpassen, of is de data zo goed en moeten de
>> renderers maar aangepast worden, met een bepaalde prioriteit om iconen
>> te laten zien.
>
> Ik weet niet of je typo onbewust was of niet ;) Maar je laatste punt is
> een semantiek vraag. Ik zou er niet voor zijn om fuel en parking op 1
> node te zetten. Omdat er dan ook een parser moet zijn die iets doet met
> ';'. Wat mij betreft halen we de NL nodes op die dat hebben, en splitsen
> ze in twee nodes.
>
>
> Stefan
>
> _______________________________________________
> Talk-nl mailing list
> Talk-nl at openstreetmap.org
> http://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-nl
More information about the Talk-nl
mailing list