[OSM-talk-nl] symbolen op nl-tileserver
Roeland Douma
unix at rullzer.com
Tue Jan 20 12:23:59 UTC 2009
Oke laat ik het dan zo stellen. De laatste versie uit de svn.
Echter:
http://tile.openstreetmap.nl/?zoom=10&lat=52.24706&lon=4.76929&layers=B0000000F
http://www.openstreetmap.org/?lat=52.329&lon=5.024&zoom=10&layers=B000FTF
geven beide wegnummers.
--Roeland
On Tuesday 20 January 2009 12:29:34 Gerjan Teselink wrote:
>
> Op 19 jan 2009, om 23:03 heeft Roeland Douma het volgende geschreven:
>
> > Ik gebruik de officiele osm stylesheet (dus dezelfde als op
> > openstreetmap.org)
> > en daar zijn volgens mij supermarkten ook niet te zien... Dus daar
> > kan ik
> > helaas niks aan doen.
> >
>
> Dan vraag ik mij wel af welke stylesheet officeel is. Ik ben momenteel
> weer aan het renderen en wat ik bijvoorbeeld niet zie zijn de snelweg-
> aanduidingen (A1, A12 etc) terwijl als ik op de tileservers van nl.osm
> kijk ik deze wel zie.
>
> Ik maak gebruik van de osm.xml die gegenereerd is vanuit de mapnik
> source van afgelopen vrijdag.
>
> Groet, Gerjan
>
> _______________________________________________
> Talk-nl mailing list
> Talk-nl at openstreetmap.org
> http://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-nl
>
More information about the Talk-nl
mailing list