[OSM-talk-nl] keep right issue
Hans van Wijk
hvwijk at wxs.nl
Sat Jul 11 18:10:04 UTC 2009
Ik denk dat je gelijk hebt; bij highway-waterway checks heb ik al vaker
gemerkt dat het niet goed gaat. Ik heb de developer inmiddels een mail
gestuurd erover.
> -----Original Message-----
> From: talk-nl-bounces at openstreetmap.org
> [mailto:talk-nl-bounces at openstreetmap.org] On Behalf Of Rejo Zenger
> Sent: 11 July 2009 15:30
> To: OpenStreetMap NL discussion...
> Subject: [OSM-talk-nl] keep right issue
>
> Hi,
>
> Kan iemand mij vertellen waarom Keep Right voor het
> voetgangerspad een issue aangeeft:
>
>
> <http://keepright.ipax.at/report_map.php?zoom=18&lat=52.37542&
lon=4.84341&layers=B0T&ch30=1&ch40=1&ch50=1&ch60=1&ch70=1&ch90=1>
&ch100=1&ch110=1&ch120=1&ch130=1&ch150=1&ch160=1&ch170=1&ch180
> =1&ch190=1&ch191=1&ch192=1&ch193=1&ch194=1&ch200=1&ch201=1&ch2
02=1&ch203=1&ch204=1&ch210=1&ch220=1&show_ign=1&show_tmpign=1>
>
> De history van die way staat hier:
>
> <http://www.openstreetmap.org/browse/way/35957936/history>
>
> Ik denk zelf dat het een fout van Keep Right is, maar ik
> wilde graag een third opinion. :)
>
>
> --
> Rejo Zenger . <rejo at zenger.nl> . 0x21DBEFD4 . <https://rejo.zenger.nl>
> GPG encrypted e-mail prefered.
>
More information about the Talk-nl
mailing list