[OSM-talk-nl] Data los in een laag
Berlo, L.A.H.M. (Leon) van
leon.vanberlo at tno.nl
Thu Jun 11 08:07:57 UTC 2009
Maar ik begrijp dus dat ik die data niet op een kaart krijg door het proxyprobleem?
(of doe ik iets anders vekeerd op www.e-bouw.org/inversned/test.html )
Met vriendelijke groeten,
Léon van Berlo
-----Original Message-----
From: talk-nl-bounces at openstreetmap.org [mailto:talk-nl-bounces at openstreetmap.org] On Behalf Of Stefan de Konink
Sent: woensdag 10 juni 2009 15:16
To: OpenStreetMap NL discussion list
Subject: Re: [OSM-talk-nl] Data los in een laag
Rob wrote:
> vergeet even niet dat je met een proxy probleem zit..
> dat moeten we nog aan het werk zien te krijgen
Dat is alleen een 'ajax' issue, die club heeft wel meer problemen de laatste tijd ;)
Stefan
_______________________________________________
Talk-nl mailing list
Talk-nl at openstreetmap.org
http://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-nl
This e-mail and its contents are subject to the DISCLAIMER at http://www.tno.nl/disclaimer/email.html
More information about the Talk-nl
mailing list