[OSM-talk-nl] maximumsnelheden.nl
Richard Duivenvoorde
rdmailings at duif.net
Fri May 15 20:15:11 UTC 2009
Even ter info:
er is ook een nieuwe datalaag in de geotool van rijkswaterstaat gehangen:
http://www.rijkswaterstaat.nl//geotool/index.aspx?projecttype=wegen¢er=158000,462200&mapscale=2500000
Kies de laag 'Wegbeheerders', en zoom in.
Wat je dan ziet:
- (oude) osm ondergrond (vlakken, dus niet de wegen)
- het nwb als wegenlaag (vergelijk maar werkzaamheden en wegbeheerders
wegen)
- het nwb bevat per wegsegment ook de maximumsnelheid (deze informatie
wordt verzameld via www.maximumsnelheden.nl en door rijkswaterstaat
verzameld en geverifieerd).
- dus bij een mouse-over zie je de max-snelheid als verkeersbordje
(precies dezelfde data die in maxsnelheden.nl staat), en de beheerder
van dat wegdeel.
Groet,
Richard
kies
Stefan de Konink wrote:
> Lennard wrote:
>> Stefan de Konink wrote:
>>
>>> achtergrond kaart is op mijn verzoek de live kaart geworden.
>> Zou dat niet slaan op de achtergrond (landuse) op de NWB-laag? :)
>
> Neen, tot vorige week hadden ze een soort van statische mapnik laag van
> jan 2008.
>
>
> Stefan
More information about the Talk-nl
mailing list