[OSM-talk-nl] 3DShapes en referentie
Lambertus
osm at na1400.info
Fri Nov 27 10:42:49 UTC 2009
Mijn ervaring:
Op sommige plekken is de passing van 3dShapes nagenoeg perfect, maar op
andere plekken zijn de wegen meerdere malen geverifieerd door GPS en
blijken de huizen wat verschoven of verdraaid. Conclusie: je kunt er
niet van opaan dan 3dShapes beter is dan wat we nu in OSM hebben.
Martijn van Exel wrote:
> Ha,
> Nu de 3DShapes beginnen te verschijnen (hoewel ik nog lang niet gerust
> ben op de juridische status) zie ik her en der dat gebouwen straten en
> andere features overlappen. Kunnen we ervan uit gaan dat de dataset en
> de import zo nauwkeurig is dat de straten verplaatst moeten worden?
> Wat is jullie mening?
>
> Martijn
>
>
> martijn van exel
> http://schaaltreinen.nl/
> twitter / skype: mvexel
> flickr: rhodes
>
> _______________________________________________
> Talk-nl mailing list
> Talk-nl at openstreetmap.org
> http://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-nl
More information about the Talk-nl
mailing list