[OSM-talk-nl] huisnummers controle
steggink at steggink.org
steggink at steggink.org
Tue Oct 6 15:52:21 UTC 2009
Quoting Philip Homburg <pch-osm-talknl at u-1.phicoh.com>:
> In your letter dated Tue, 6 Oct 2009 15:03:44 +0200 (CEST) you wrote:
>> individueel taggen gaat niet lukken want het probleem is dat sommige
>> huizen in die straten dus 2 nummers hebben. ze staan ook echt beide op de
>> deuren.
>
> Je kan dan toch twee nodes vlak naast elkaar maken voor die twee nummers?
>
De Map features page vermeldt het volgende voor huisnummers: The house
number (may contain non-digits). If a single entry has multiple house
numbers, separate them by ",". e.g. "12b,12c". Only required key for
an address (except when addr:housename is used), all others are
optional.
Ik heb dat zelf ook toegepast: http://osm.org/go/cKZmrHy@Q-
Hier zijn huisnummers zo onregelmatig dat ik ze maar allemaal
individueel tag. Gelukkig is er wel Yahoo coverage, maar de kwaliteit
is zo belabberd dat ik vaak geen individuele huizen kan ontdekken...
Overigens snap ik niet waarom voor de komma als separator is gekozen.
Voor highway refs wordt daarentegen vaak de puntkomma gebruikt. Ik heb
deze zelf ook toegepast.
Groeten,
Frank
More information about the Talk-nl
mailing list