[OSM-talk-nl] Luchtfoto's
Roeland Douma
unix at rullzer.com
Tue Aug 10 09:52:18 UTC 2010
Yahoo is er zeker wel in Nederland. Alleen de kwaliteit is niet overal even
hoog en soms is de alignment een verre van optimaal (afwijking van 10-15
meter).
On Tuesday 10 August 2010 11:47:57 Maarten Deen wrote:
> On Tue, 10 Aug 2010 11:45:36 +0200, "Floris Looijesteijn"
>
> <osm at floris.nu> wrote:
> > in ieder geval niet overal in nederland en zijn die 1m?
>
> Welke luchtfoto's hebben we?
> - Google Maps: mag je niet gebruiken.
> - Landsat: erg weinig detail.
> - Yahoo: niet in Nederland?
>
> Maarten
>
> > Stefan de Konink wrote:
> >> On Tue, 10 Aug 2010, F. Heinen wrote:
> >>> Laten we toch kijken wat hier mogelijk is want geen goede luchtfoto's
> >>> is een
> >>> groot gemis!
> >>
> >> En de luchtfoto's die we hebben zijn niet goed genoeg?
> >>
> >>
> >> Stefan
>
> _______________________________________________
> Talk-nl mailing list
> Talk-nl at openstreetmap.org
> http://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-nl
More information about the Talk-nl
mailing list