[OSM-talk-nl] straatnamen per gemeente?
Martijn van Exel
martijn at geodan.nl
Wed Jun 23 09:17:40 UTC 2010
Dit doen ze in Duitsland ook al een tijd. Hier bijvoorbeeld Essen: http://wiki.openstreetmap.org/wiki/Essen/Status/Straßenabgleich
Kunnen wij ons voordeel mee doen wat betreft de aanpak?
Martijn
--
Martijn van Exel
Senior Researcher / Software Engineer
-------------------------------------
Geodan S&R
President Kennedylaan 1
1079 MB Amsterdam (NL)
-------------------------------------
Tel: +31 (0)20 - 5711 318
Fax: +31 (0)20 - 5711 333
-------------------------------------
E-mail: martijn.van.exel at geodan.nl
Website: www.geodan.nl
KvK-nummer: 33 247475
Disclaimer: www.geodan.nl/disclaimer
-------------------------------------
On Jun 23, 2010, at 8:46 AM, Raymond Nijssen wrote:
> Is het mogelijk een lijst van alle straatnamen in een gemeente te
> genereren uit de OSM-data?
>
> Ik heb van een gemeente de lijst met correct gespelde straatnamen en wil
> die vergelijken met de straatnamen in OSM. Dat is handmatig (pannen op
> de kaart en opzoeken op de lijst) nogal veel werk. Het zou handig zijn
> als dit automatisch kon door twee tabellen te koppelen en alleen de
> uitval handmatig te corrigeren.
>
> Iemand een idee?
>
> Raymond
>
> _______________________________________________
> Talk-nl mailing list
> Talk-nl at openstreetmap.org
> http://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-nl
More information about the Talk-nl
mailing list