[OSM-talk-nl] straatnamen per gemeente?
Roeland Douma
unix at rullzer.com
Wed Jun 23 10:05:54 UTC 2010
Laat ik dat dan maar meteen even code :)
Groet,
--Roeland
On Wednesday 23 June 2010 11:19:32 Rob wrote:
> ik zou meteen html uitdraaien zodat de weg ook klikbaar is ;)
>
> Rob
>
> Op 23 juni 2010 09:29 schreef Roeland Douma <unix at rullzer.com> het volgende:
> > Dat is zeker mogelijk door middel van een querie op de database.
> > Over welke gemeente gaat het dan zal ik een lijstje voor je uitdraaien.
> >
> > Groet,
> > --Roeland
> >
> > On Wednesday 23 June 2010 08:46:38 Raymond Nijssen wrote:
> > > Is het mogelijk een lijst van alle straatnamen in een gemeente te
> > > genereren uit de OSM-data?
> > >
> > > Ik heb van een gemeente de lijst met correct gespelde straatnamen en
> > > wil die vergelijken met de straatnamen in OSM. Dat is handmatig
> > > (pannen op de kaart en opzoeken op de lijst) nogal veel werk. Het zou
> > > handig zijn als dit automatisch kon door twee tabellen te koppelen en
> > > alleen de uitval handmatig te corrigeren.
> > >
> > > Iemand een idee?
> > >
> > > Raymond
> >
> > _______________________________________________
> > Talk-nl mailing list
> > Talk-nl at openstreetmap.org
> > http://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-nl
-------------- next part --------------
A non-text attachment was scrubbed...
Name: signature.asc
Type: application/pgp-signature
Size: 836 bytes
Desc: This is a digitally signed message part.
URL: <http://lists.openstreetmap.org/pipermail/talk-nl/attachments/20100623/84eef86f/attachment.sig>
More information about the Talk-nl
mailing list