[OSM-talk-nl] fout in script van openstreetmap.org?
Joan van Ooijen
joanvanooijen at gmail.com
Sat Mar 13 18:15:48 UTC 2010
Sinds enkele dagen kan ik op de pagina van openstreetmap.org niet meer in de optie bewerken komen.
De knop bekijken werkt wel naar behoren wordt doorgelinkt naar b.v.http://www.openstreetmap.org/?lat=52.4&lon=5.5&zoom=7&layers=B000FTF
De knop Bewerken word niet doorgelinkt zou eigelijk zoiets moeten zijn http://www.openstreetmap.org/edit?lat=52.4&lon=5.5&zoom=7&layers=B000FTF
Maar ik krijg de foutmelding "javascript:alert(i18n("javascripts.site.edit_zoom_alert"));"
heeft iemand daar ook last van ?
__________ Information from ESET NOD32 Antivirus, version of virus signature database 4941 (20100313) __________
The message was checked by ESET NOD32 Antivirus.
http://www.eset.com
-------------- next part --------------
An HTML attachment was scrubbed...
URL: <http://lists.openstreetmap.org/pipermail/talk-nl/attachments/20100313/682e1771/attachment.htm>
More information about the Talk-nl
mailing list