[OSM-talk-nl] Doorgaande weg met fietspad
robert at elsenaar.info
robert at elsenaar.info
Fri Nov 12 11:05:42 UTC 2010
Beste Cartinus,
Die engelse beschrijving is super. Dat kan ik zo meenemen en alle
wegsoorten zo vanuit vertalen. Ik zal hem zeker gebruiken in mijn
controle ritten in Putten en omgeving.
mvrgr
Robert
Citeren Cartinus <cartinus at xs4all.nl>:
> On Thursday 11 November 2010 21:57:47 robert at elsenaar.info wrote:
>> Heren fietsers,
>>
>> Misschien een open deur, maar toch even voor de zekerheid?
>>
>> Hoe tag ik deze weg?
>> http://wiki.openstreetmap.org/w/images/4/45/Dscf0385_600.jpg
>
> Aan het verkeersbord te zien is dit een Duitse weg.
> <http://wiki.openstreetmap.org/wiki/File:120px-Zeichen_241.svg.png>
>
> Het is variant S4 van
> <http://wiki.openstreetmap.org/wiki/Bicycle#Miscellaneous>
>
> Aangezien wij dat bord in Nederland niet kennen, wordt het hier
> waarschijnlijk
> variant T1 van <http://wiki.openstreetmap.org/wiki/Bicycle#Cycle_tracks>
>
> --
> m.v.g.,
> Cartinus
>
> _______________________________________________
> Talk-nl mailing list
> Talk-nl at openstreetmap.org
> http://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-nl
>
More information about the Talk-nl
mailing list