[OSM-talk-nl] [Fwd: [OSM-talk] OSM data and Google Maps]
Peter
peter at haas-en-berg.nl
Mon Nov 22 15:06:15 UTC 2010
Op een of andere manier is dit geen toeval meer...
Komop Google, je mag het best zeggen hoor!
(nee echt, we bijten niet)
Op 22 november 2010 09:18 schreef Itserik <erik at itserik.nl> het volgende:
> Op 2-11-2010 16:33, Itserik schreef:
>
>
>> Als dat zou zijn dan zijn ze toch wel erg laat met de N36 bij Ommen. Maar
>> misschien dat dit mailtje ergens iets triggered.
>>
>> Erik
>>
>
> We zijn amper 20 dagen verder en de N36 staat nu wel op googlemaps. Alleen
> alle viaducten, turnrestrictions en uitlijning klopt voor geen meter.
> Blijkbaar zit er toch een trigger op deze mailinglist....
>
>
> Erik
>
> _______________________________________________
> Talk-nl mailing list
> Talk-nl at openstreetmap.org
> http://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-nl
>
--
Groeten,
Peter
-------------- next part --------------
An HTML attachment was scrubbed...
URL: <http://lists.openstreetmap.org/pipermail/talk-nl/attachments/20101122/8caeb474/attachment.htm>
More information about the Talk-nl
mailing list