[OSM-talk-nl] Kaart op wegwerkmeldingen
Stefan de Konink
stefan at konink.de
Sun Nov 28 12:23:15 UTC 2010
-----BEGIN PGP SIGNED MESSAGE-----
Hash: SHA512
Op 28-11-10 13:19, Peter schreef:
> Hebben we hier iets aan?
> Dit zijn de HTTP request van de java applet op hun site.
>
> HTTP en xml: http://pastebin.com/PCSqz0VB
> Resultaat: http://img59.imageshack.us/img59/6296/omsmap2691712.png
> OSM linkje: http://www.openstreetmap.org/?minlat=52.399&minlon=5.2775&maxlat=52.3877&maxlon=5.3108&zoom=15&layers=M&box=yes
RWS heeft gewoon een WMS server draaien. Zie onze eigen OpenStreetMap
blog...
> Overigens lijkt het erop alsof deze data op sommige plekken zo'n 10
> jaar oud isn. De busbaan in de Eilandenbuurt staar er bijvoorbeeld
> niet op.
Het hoeft niet zo te zijn dat de provincie de laatste versie heeft.
Stefan
-----BEGIN PGP SIGNATURE-----
Version: GnuPG v2.0.16 (GNU/Linux)
Comment: Using GnuPG with Mozilla - http://enigmail.mozdev.org/
iEYEAREKAAYFAkzySbIACgkQYH1+F2Rqwn0A3QCfYJLbebw9TsZad0vrf3geZF8E
A2sAoIZA97amneZdM0jLM3+zj2jLmqI3
=HUeG
-----END PGP SIGNATURE-----
More information about the Talk-nl
mailing list