[OSM-talk-nl] Doorgetrokken middenstreep
Colin Smale
colin.smale at xs4all.nl
Wed Oct 6 09:50:32 UTC 2010
Er is een topic gestart op het forum:
http://forum.openstreetmap.org/viewtopic.php?pid=109316
On 04/10/2010 07:58, Colin Smale wrote:
> Sinds kort bestaat de N201 tussen Vinkeveen en de A2 nu (in OSM) uit
> twee wegen met oneway=yes, alsof het gescheiden weghelften zouden
> zijn. Ik heb altijd begrepen dat alleen fysieke afscheidingen tellen
> (zie [1]), en die zijn er daar niet, alleen een doorgetrokken streep.
> Maar ik had me al veel eerder af zitten vragen of het een goed idee
> zou zijn om een doorgetrokken streep hetzelfde te behandelen als een
> fysieke afscheiding, bijvoorbeeld in het verlengde van op- en afritten
> van snelwegen. Waar eindigt de oprit (dus waar komen de motorway en de
> motorway_link bij elkaar)? Soms worden ze nog honderden meters voorbij
> het eind van de vangrail nog gescheiden gehouden door een
> doorgetrokken streep waar je niet overheen mag. Hoe zouden we om
> moeten gaan met een doorgetrokken middenstreep naast een onderbroken
> streep, waarbij je er in de ene richting niet overheen mag en in de
> andere richting wel?
>
> Colin
>
> [1]
> http://wiki.openstreetmap.org/wiki/Editing_Standards_and_Conventions#Divided_highways
>
>
>
> _______________________________________________
> Talk-nl mailing list
> Talk-nl at openstreetmap.org
> http://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-nl
More information about the Talk-nl
mailing list