[OSM-talk-nl] Gemeentes naar Duitsland en België verhuisd?
Maarten Deen
mdeen at xs4all.nl
Fri Feb 4 19:01:09 UTC 2011
On 4-2-2011 17:55, Martien Scheepens wrote:
> Okee,
>
> Maar waarom is mijn woonplaats (Groningen
> <http://open.mapquestapi.com/nominatim/v1/search.php?q=groningen>)
> volgens Nominatim naar Duitsland verhuisd?
Ik zie het ook bij mij. Als ik zoek naar mijn woonplaats Helden
(Limburg) krijg ik in openstreetmap dit te zien:
Autosnelwegknooppunt Helden, A67, Peel en Maas, Kreis Heinsberg,
Limburg, 5985, België
Kreis Heinsberg is in Duitsland, en dan ook nog België erbij?
Er is iets erg mis met nominatim.
Maarten
> 2011/2/3 Robert Elsenaar <robert at elsenaar.info
> <mailto:robert at elsenaar.info>>
>
> Beste Martien,
> De ultime manier om adressen vast te leggen is via de terracer tool.
> Interpolatie is eigenlijk een beetje voor luie mappers. Knipogende
> emoticon Oo weer de hele community op m’n nek.
> Maar interpolatie heeft ook nuttige toepassingen. Onder andere in
> steden waar binnen 1 huis verschillende woonlagen zijn en dus niet
> op een andere manier adressen vastgelegd kunnen worden..
> groet
> -Robert-
> *From:* Martien Scheepens <mailto:martien at fmf.nl>
> *Sent:* Wednesday, February 02, 2011 9:24 PM
> *To:* OpenStreetMap NL discussion list
> <mailto:talk-nl at openstreetmap.org>
> *Subject:* [OSM-talk-nl] Gemeentes naar Duitsland en België verhuisd?
> Hallo mappers,
>
> Ik probeerde net de routeplanner van open.mapquest.com
> <http://open.mapquest.com> en toen viel mij op dat mijn thuishaven
> /Briljantstraat, Groningen, Grafschaft Bentheim, Aurich, Groningen,
> Germany/
> (http://open.mapquestapi.com/nominatim/v1/details.php?place_id=14356098
> <http://open.mapquestapi.com/nominatim/v1/details..php?place_id=14356098>)
> heet. Oorspronkelijk dacht ik aan een fout bij het bewerken van de
> map van mij, maar het komt door het hele land voor. Drenthe,
> Overijssel, en Gelderland horen nu ook bij Duitsland. Noord-Brabant,
> Limburg en Zeeland zijn verhuisd naar een land waar hun /g/ niet
> meer zacht genoemd wordt.
>
>
> Nog een andere vraag die ik heb. Ik had besloten de Briljantstraat
> van huisnummer te voorzien. Daar heb ik de terracer-tool voor
> gebruikt. Er bestaat ook een adres-interpolatie-tool die niet van
> een rijtjeshuis acht huizen maakt. Welke methode is beter? Het
> principe is "don't map for the renderer", maar al die kleine hokjes
> zijn verre van mooi. Wat is beter?
>
> Groeten,
>
> Martien
>
>
More information about the Talk-nl
mailing list