[OSM-talk-nl] vernielingen in belgie
Willem Sonke
willemsonke at planet.nl
Sat Sep 17 11:15:42 UTC 2011
Hallo Rob,
Volgens mij was het deze changeset:
http://www.openstreetmap.org/browse/changeset/9314641 door Melissa1982.
Ik weet niet of het vandalisme is of een fout. Als we zeker weten dat
het deze changeset betreft, dan kunnen we een bericht sturen.
Met vriendelijke groeten,
Willem
On 17-09-11 12:52, Rob wrote:
> Hallo
>
> Kan iemand eens met rollback faciliteiten eens kijken naar dit stukje
> kaart
> (http://www.openstreetmap.org/?lat=50.7517&lon=5.7011&zoom=14&layers=M
> <http://www.openstreetmap.org/?lat=50.7517&lon=5.7011&zoom=14&layers=M>)
> Iemand heeft o.a de maas, A2 en de grenzen verwijderd zo te zien.
>
> Groeten
> Rob
>
>
> _______________________________________________
> Talk-nl mailing list
> Talk-nl at openstreetmap.org
> http://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-nl
-------------- next part --------------
An HTML attachment was scrubbed...
URL: <http://lists.openstreetmap.org/pipermail/talk-nl/attachments/20110917/dc2272ea/attachment.htm>
More information about the Talk-nl
mailing list