[OSM-talk-nl] Vandalisme in openstreetmap?
Robert Elsenaar
robert at elsenaar.info
Thu Aug 2 17:12:17 UTC 2012
Als dit een foutje is van tijdens de import.
Kan daar dan geen correctieprogramma voor geschreven worden?
Mvrgr
Robert Elsenaar
-----Oorspronkelijk bericht-----
From: Edwin Wisse
Sent: Thursday, August 02, 2012 10:27 AM
To: OpenStreetMap NL discussion list
Subject: Re: [OSM-talk-nl] Vandalisme in openstreetmap?
Blij te horen dat het alleen maar een probleem met geimporteerde data
is. Ik ga maar eens een avond straten rechttrekken.
Groeten,
Edwin
--
Edwin Wisse
N 52 48'2.7" E63'16.3"
http://www.kandedifang.com/
_______________________________________________
Talk-nl mailing list
Talk-nl at openstreetmap.org
http://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-nl
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Tekst ingevoegd door Panda GP 2012:
Als het hier gaat om een ongevraagde e-mail (SPAM), klik dan op de volgende
link om de e-mail te herclasseren:
http://localhost:6083/Panda?ID=pav_4430&SPAM=true&path=C:\Windows\system32\config\systemprofile\AppData\Local\Panda%20Security\Panda%20Global%20Protection%202012\AntiSpam
---------------------------------------------------------------------------------------------------
More information about the Talk-nl
mailing list