[OSM-talk-nl] losse wegdelen of een geheel?
Piet Smits
pjsmits at hetnet.nl
Mon Jan 16 00:40:07 UTC 2012
Hoho,
zoals al eerder door anderen opgemerkt zijn relaties veelal de reden dat een weg in verschillende stukken/jes is opgedeeld. Je kunt dat trouwens in JOSM goed bekijken, maar het tag-boxje moet dan wel groot genoeg zijn,
groeten Piet
Lennard <ldp at xs4all.nl>schreef:
>On 15-1-2012 22:34, drek wrote:
>
>> Kan iemand mij vertellen of het voor osm handiger is om een straat uit
>> meerdere delen te laten bestaan, of dat een straat uit één gedeelte de
>> voorkeur heeft?
>
>Het maakt voor OSM niet uit welke methode je toepast. De methode waarbij
>elk stukje tussen kruisingen/aftakkingen een eigen way is, is
>voornamelijk afkomstig vanuit de AND-import. Je kunt deze stukjes zonder
>problemen samenvoegen wanneer ze identiek zijn. De AND-id mag je wissen.
>
>
>--
>Lennard
>
>
>_______________________________________________
>Talk-nl mailing list
>Talk-nl at openstreetmap.org
>http://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-nl
More information about the Talk-nl
mailing list