[OSM-talk-nl] OL: Verschuiving van WMS laag op bepaalde zoomniveau's
Lambertus
osm at na1400.info
Thu Aug 8 07:48:35 UTC 2013
Er zat geen prj bestand bij de shp, alleen een dbf en een shx. Maar ik
ben nog even aan spelen geweest met QuantumGis een daarin wordt de WMS
layer wel op elk zoomlevel op de juiste plek wek weergegeven.
Ik heb ook wat veranderd aan de tilesOrigin optie van de WMS layer in
OL. Nu wordt de polygoon op meer levels goed weergegeven maar op andere
levels is de afwijking nog veel groter geworden.
Hier lijkt iemand hetzelfde probleem te hebben:
http://gis.stackexchange.com/questions/4289/geowebcache-misalignment-of-tiles
On 07/08/2013 16:01, Jeroen Muris wrote:
> Een wilde gok, en even uit het blote hoofd: ik meen mij zoiets te
> herinneren, en dat bleek toen opgelost door het *.prj bestand van de
> shapefile weg te laten....
>
> J-----.
>
>
> -----[ Lambertus ]-----
>> Om een aantal polygonen op een kaart weer te geven gebruik ik Geoserver
>> en OpenLayers. De polygonen zijn als shp bestanden aangeleverd in RD, in
>> Geoserver geladen en worden via WMS op een Google of OpenStreetmap kaart
>> weergegeven.
>>
>> Dat werkt perfect op de hoogste zoomniveaus maar op lagere zoomniveau
>> zijn de polygonen zo'n 100 meter naar het westen en 50 meter naar het
>> zuiden verschoven. Bijgevoegd zijn twee screenshots die dit
>> verduidelijken.
>>
>> In Google Earth (wms) en Quantum GIS (shp) worden de polygonen op elk
>> zoomniveau goed weergegeven. De verschuiving lijkt dus een combinatie
>> van Geoserver/OpenLayers.
>>
>> Een zoekactie geeft een aantal hits met een 100m noord-verschuiving. Die
>> had ik eerder ook maar is opgelost met de nieuwe projectiestring in
>> OpenLayers. Van een 100m west- en 50m zuid-verschuiving op bepaalde
>> zoomniveau's kan ik geen eerdere gevallen vinden...
>>
>> Iemand een idee of tips?
>> _______________________________________________
>> Talk-nl mailing list
>> Talk-nl at openstreetmap.org
>> http://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-nl
>>
>
>
>
> _______________________________________________
> Talk-nl mailing list
> Talk-nl at openstreetmap.org
> http://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-nl
>
More information about the Talk-nl
mailing list