[OSM-talk-nl] Nieuwe Waalbrug A50
Maarten Deen
mdeen at xs4all.nl
Tue May 21 10:32:27 UTC 2013
On 2013-05-21 12:24, Martien Scheepens wrote:
> Hallo,
>
> Op de A4 hebben we al zo'n geval: http://osm.org/go/0E4wjRnhl- [2]
> Ik vraag me af wat routeplanners er mee doen.
Kortste of snelste route, al naar gelang het algoritme.
Zie ook http://osrm.at/2We waar de routeplanner doet of zijn neus
bloedt en de korste/snelste route berekend via de afrit en oprit
(snelheid op de op- en afrit is hetzelfde als op de autosnelweg).
In jouw geval waarschijnlijk de binnenbocht, dus de linkse rijstroken.
Maarten
>
> 2013/5/21 Maarten Deen <mdeen at xs4all.nl>
>
>> Vandaag is de nieuwe Waalbrug in de A50 bij Ewijk geopend. Ik heb de
>> nieuwe situatie zo goed mogelijk van de paar keer dat ik er de
>> afgelopen tijd langs ben gekomen gemapt en de oude brug op
>> construction gezet. Verbeteringen zijn uiteraard welkom.
>>
>> Misschien een punt van aandacht: hoe wordt de nieuwe situatie gemapt
>> met ways: de nieuwe brug heeft 1x4 rijstroken en zal dus eigenlijk 1
>> way worden, de oude brug blijft 2x2 rijstroken hebben en zal dus 2
>> ways blijven?
>>
>> Maarten
>>
>> _______________________________________________
>> Talk-nl mailing list
>> Talk-nl at openstreetmap.org
>> http://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-nl [1]
>
>
>
> Links:
> ------
> [1] http://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-nl
> [2] http://osm.org/go/0E4wjRnhl-
>
> _______________________________________________
> Talk-nl mailing list
> Talk-nl at openstreetmap.org
> http://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-nl
More information about the Talk-nl
mailing list