[OSM-talk-nl] relaties downloaden als gps probleem
Patrick Coenen
petje at live.com
Wed Nov 13 14:32:21 UTC 2013
Zou het dan toch die forwards en backwards zijn? Kan ik dat in potlatch, of moet ik die in JOSM zetten?
Date: Wed, 13 Nov 2013 14:52:46 +0100
From: pjsmits at hetnet.nl
To: talk-nl at openstreetmap.org
Subject: Re: [OSM-talk-nl] relaties downloaden als gps probleem
Ik heb even naar deze relatie gekeken met de JOSM relatie editor, en
zag dat de wegdelen daar niet netjes op volgorde staan (de editor
heeft daar een heel mooi indicatortje voor).
Misschien dat dat ook de reden is dat de gpx export niet helemaal
goed werkt,
groeten,
Piet
Patrick Coenen schreef op 13-11-2013
13:59:
Iemand die me kan helpen met het volgende:
Ik heb vooral MTB routes als relatie opgevoerd. Via http://mtb.waymarkedtrails.com
zijn die te bekijken en er is ook een gpx download mogelijk,
ook als je de relatie in de OSM wiki opzoekt. Maar waarom is
die track dan helemaal 'gehusselt'? 10 trackdelen en allemaal
door elkaar aan mekaar vastgeplakt. (voorbeeld,
probeer maar uit)
Hoe moet ik de relaties bewerken om een mooie bruikbare gpx
export te krijgen?
groet, Patrick
_______________________________________________
Talk-nl mailing list
Talk-nl at openstreetmap.org
https://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-nl
_______________________________________________
Talk-nl mailing list
Talk-nl at openstreetmap.org
https://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-nl
-------------- next part --------------
An HTML attachment was scrubbed...
URL: <http://lists.openstreetmap.org/pipermail/talk-nl/attachments/20131113/ee664ec0/attachment.htm>
More information about the Talk-nl
mailing list