[OSM-talk-nl] Foute tileweergave bij oudere weergavemethode?
pieter vd harst
apidater at hotmail.com
Mon Apr 7 11:59:02 UTC 2014
hallo allemaal,
ik ben per ongeluk in deze discussielijst terecht gekomen.
hoe kan ik me afmelden?
alvast bedankt
Pieter van der Harst
To: talk-nl at openstreetmap.org
From: dbussche at goudappel.nl
Date: Mon, 7 Apr 2014 11:22:48 +0200
Subject: Re: [OSM-talk-nl] Foute tileweergave bij oudere weergavemethode?
Hoi Maarten,
deze sites hebben last van het feit dat oude
versies van OpenLayers niet compatibel zijn met nieuwe Windows/IE
https://github.com/openlayers/openlayers/issues/686
Oplossing is migratie naar OpenLayers 2.13.1.
Voor onze eigen applicaties zijn wij daarmee bezig.
Groeten,
Dirk
Dipl. Geogr. Dirk Bussche
Consultant
t. +31 (0)570 666 830 ▪
w. www.dat.nl
▪ e.
dbussche at dat.nl
(aanwezig op kantoor: maandag en donderdag)
You are welcome in our stand on
the following events: Intertraffic,
Amsterdam Netherlands, 25-28 March ▪
Integrating
Passenger Information, London United
Kingdom, 26-27 March ▪
European
Transport Conference, Frankfurt
Germany, 29 September-01 October
DAT.Mobility BV, Snipperlingsdijk 4, 7417 BJ Deventer, The Netherlands
DAT.Mobility is part of the Goudappel Group, operating from offices in
Amsterdam, Den Haag, Deventer, Eindhoven, Leeuwarden and partners globally.
From:
Maarten Deen <mdeen at xs4all.nl>
To:
talk-nl at openstreetmap.org,
Date:
07-04-2014 09:33
Subject:
[OSM-talk-nl]
Foute tileweergave bij oudere weergavemethode?
Het valt me op dat bij twee routingwebsites die ik
veel gebruik,
fietsrouteplannerzuid.nl en yournavigation.org, de weergave van de tiles
vaak niet klopt. Er worden tiles van totaal andere gebieden weergegeven,
vaak zelfs verschillende gebieden met een horizontale scheiding. En als
je dan de kaart verplaatst wordt zomaar weer een ander (verkeerd) gebied
weergegeven.
Ik heb nu bijvoorbeeld op yournavigation.org een route gepland van
Zutphen naar Helden, ik zie nog net een strookje Zutphen (van Utrecht
tot Ahaus), daaronder een strook rond Paderborn (Bielefeld, Paderborn,
Bennecken, Schladen), en eronder een stuk rond Leipzig (Landsberg,
Leipzig, Bernsdorf, Welzow).
Dit zijn allebei sites die nog de oude manier van projecteren gebruiken,
met de zoombar aan de linkerkant, niet zoals de nieuwe slippy map (geen
idee wat de technische naam is). Ik zie dit op IE9. Volgens mij ook
thuis met firefox, maar dat weet ik even niet zeker.
Zijn er meer mensen die dit zien? Is dit een probleem van die websites
en/of de techniek die ze gebruiken of ligt het aan mij?
Maarten
_______________________________________________
Talk-nl mailing list
Talk-nl at openstreetmap.org
https://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-nl
_______________________________________________
Talk-nl mailing list
Talk-nl at openstreetmap.org
https://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-nl
-------------- next part --------------
An HTML attachment was scrubbed...
URL: <http://lists.openstreetmap.org/pipermail/talk-nl/attachments/20140407/0940207a/attachment.htm>
-------------- next part --------------
A non-text attachment was scrubbed...
Name: ATT00001
Type: image/gif
Size: 4504 bytes
Desc: not available
URL: <http://lists.openstreetmap.org/pipermail/talk-nl/attachments/20140407/0940207a/attachment.gif>
More information about the Talk-nl
mailing list