[OSM-talk-nl] Taglocator met links
Seijo Kruizinga
s.kruizinga at hccnet.nl
Tue Dec 23 22:34:06 UTC 2014
L.S.
Ik keek via de link van Marc naar de situatie in Oisterwijk en zag de
volgende problemen:
* Het postkantoor zoals aangegeven bestaat niet meer
* Op de hoek v/d B. Verwielstraat is een apotheek
Ik wil graag bijdragen aan verbetering maar weet niet echt goed hoe. Is
er ergens een simpele maar wel uitgebreide inleiding voor het voor het
werken met OSM. Ik heb wel een computerachtergrond maar vooral in het
ouderwetse programmeren.
Seijo Kruizinga
Marc Zoutendijk schreef op 23-12-2014 22:36:
> Taglocator nu met klikbare links!
>
> http://mijndev.openstreetmap.nl/~marczoutendijk/taglocator/
> <http://mijndev.openstreetmap.nl/%7Emarczoutendijk/taglocator/>
>
> Op verzoek van Gertjan.
>
> Gertjan, ik kon jouw code niet gebruiken wegens onverenigbaarheid van
> diverse basisonderdelen.
> Ik heb nu zelf wat gesleuteld.
>
> Voorlopig nog even proefdraaien.
> Opvallend is dat er erg weinig websites op die nodes zijn te vinden…
> (ik schat 1 op de 500).
>
> Marc.
>
>
>
> _______________________________________________
> Talk-nl mailing list
> Talk-nl at openstreetmap.org
> https://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-nl
>
>
> Geen virus gevonden in dit bericht.
> Gecontroleerd door AVG - www.avg.com <http://www.avg.com>
> Versie: 2015.0.5577 / Virusdatabase: 4257/8793 - datum van uitgifte:
> 12/23/14
>
-------------- next part --------------
An HTML attachment was scrubbed...
URL: <http://lists.openstreetmap.org/pipermail/talk-nl/attachments/20141223/56c97309/attachment.htm>
More information about the Talk-nl
mailing list